Menu

 

 

 

درباره پرشیا سافت

 

 

شرکت پرشیا سافت یک شرکت نرم افزاری است که با ارائه راهکارهای نرم افزاری در حوزه های خاص و گوناگون فعالیت می کند. این شرکت با اتکا به دانش و تجربه کارشناسان خود و فناوری روز، هدف خود را برآورده کردن نیازهای مشتریان خود باکیفیت مطلوب دانسته و با ارائه خدمات موثر و کارآمد مرتبط با پروژه های نرم افزارى و فناوری اطلاعات، توانسته است موجبات موفقیت سازمان ها و دیگر مشتریان خود را در این زمینه فراهم آورد و همين امر سبب رشد و ترقى سريع آن در همه جوانب گرديده است.از جمله اهداف شرکت، تولید و ارتقا نرم افزار در سطح ملی و بین المللی، تولید نرم افزار های جدید، استانداردسازی و بالابردن کیفی نرم افزارهای موجود در راستای تعیین استاندارد داخلی و بین المللی را می توان نام برد.

 

 

 

روند کاری ما

 

 

 

آخرین پروژه ها

 

 

تازه های تکنولوژی

 

 

 

تازه های پرشیا سافت

 

 

برگزاری جلسه بررسی و هماهنگی سامانه های سنجش مهارت و بهره برداران

برگزاری جلسه بررسی و هماهنگی سامانه های سنجش مهارت و بهره برداران

جلسه بررسی و هماهنگی سامانه های سنجش مهارت و بهره برداران در واحد پشتیبانی شرکت پرشیا سافت با حضور جناب آقای مهندس فتحی و جنب آقای مهندس سجادی و کارشناسان واحد کرمانشاه برگزار گردید.

برگزاری دوره ملی سامانه سابك توسط شرکت پرشیاسافت

برگزاری دوره ملی سامانه سابك توسط شرکت پرشیاسافت

دوره ملی آموزش بهره برداران کشاورزی با حضور معاونین آموزشی و مسئولین بهره برداران 36 استان کشور، رئیس بهره برداران سازمان تحقیقات و هئیت همراه و رئیس و معاون آموزشی مرکز در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی و کارشناسان شرکت پرشیاسافت صبح روز سه شنبه مورخ 27/04/ 96 شروع شد.

آشنایی با سامانه" آزمون آنلاین"توسط شرکت پرشیاسافت

آشنایی با سامانه" آزمون آنلاین"توسط شرکت پرشیاسافت

اجرای دوره آموزشی آشنایی با سامانه آزمون آنلاین توسط شرکت پرشیاسافت صبح روز یکشنبه 11 تیر ماه 96
دوره آموزشی آشنایی با کاربرد پورتال آموزشی و سامانه آزمون آنلاین در برگزاری آزمون های سنجش مهارت کشاورزی با حضور دکتر احمدی نژاد معاون آموزشی و دانشجویی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی و مهارتی جهاد کشاورزی، دکتر مخبر رئیس مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره)، دکتر عمویی معاون آموزشی مرکز و مدیران اطلاع رسانی و فن آوری، آموزش های علمی کاربردی و آموزش های رسمی موسسه آغاز گردید. این دوره آموزشی برای 60 نفر از مسئولین کاردانش مراکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی جهاد کشاورزی سراسر کشور، در دو گروه 30 نفره، به مدت دو روز متوالی برگزار شد.
 

 

پرشیا سافت
دی ان ان