Menu

 

 

برگزاری دوره ملی سامانه سابك توسط شرکت پرشیاسافت

برگزاری دوره ملی سامانه سابك توسط شرکت پرشیاسافت

دوره ملی آموزش بهره برداران کشاورزی با حضور معاونین آموزشی و مسئولین بهره برداران 36 استان کشور، رئیس بهره برداران سازمان تحقیقات و هئیت همراه و رئیس و معاون آموزشی مرکز در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی و کارشناسان شرکت پرشیاسافت صبح روز سه شنبه مورخ 27/04/ 96 شروع شد و تا عصر روز چهارشنبه مورخ 28/04/ 96 ادامه داشت. در مراسم افتتاحیه این دوره رئیس اداره آموزش بهره برداران سازمان تحقیقات با اشاره به توزیع برگزاری کارگاه های آموزشی ملی در سراسر کشور هدف از این امر را آشنایی با پتانسیل های موجود در مراکز و ایجاد تعامل دوسویه بین مراکز و همکاران دانست.

مهندس محسن آرزو یادآور شد : با پیشرفت فناوری لزوم به کار گیری سامانه های الکترونیکی به یک ضرورت تبدیل شده و از اینها باید به نحو احسنت استفاده کرد.

وی با بیان این مطلب که ما می خواهیم سیستم آموزشی سنتی را به مکانیزه تبدیل کنیم افزود: هر کار جدید مطمئنا مشکلات و چالشهای مربوط به خود را خواهد داشت و درخواست بنده از همکاران این است که با صبر و حوصله این امر مهم را به سرانجام برسانند.

در این کارگاه آموزشی پس از آموزش کامل سامانه توسط تیم شرکت پرشیاسافت، تمامی کاربران به صورت آزمایشی اطلاعات واحد خود را وارد سامانه آموزشی سابک کردند.

  • 2 مرداد 1396
  • نویسنده: مدیر
  • تعداد نمایش ها: 9
  • نظرات: 0
دسته ها: اخبار
کلمات کلیدی:
Print

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

 

 

 

پرشیا سافت
دی ان ان