Menu

 

 

سامسونگ نسل جدید گوشی های 2017 را عرضه کرد

سامسونگ نسل جدید گوشی های 2017 را عرضه کرد

اگر از نگاه درآمدی بررسی کنیم، سامسونگ گلکسی galaxy s7  یک موفقیت محسوب می‌شود. انتظار می‌رود که گلکسgalaxy s7  یکی از پرفروش‌ترین محصولات سال باشد و تعداد خیلی کمی از عملکرد آن ناراضی باشند. فلسفه طراحی آن این بوده است که تغییرات را تدریجی و مطمئن انجام دهد. چیز ریسکی یا پیشگامانه در آن وجود ندارد. اما سامسونگ را از بازی نوآوری و خلاقیت بیرون ندانید. بنابر شایعات در سال 2017 گوشی تاشو این شرکت به بازار خواهد داد. یک روزنامه کره‌ای خبر داده است که سامسونگ در حال کار بر روی تولید انبوه صفحه نمایش‌های تاشو تا پایان امسال است که برای بازار در سال 2017 آماده می‌شوند. این روزنامه همچنین از پیشرفت خوب سامسونگ در این زمینه خبر می‌دهد. در ماه ژانویه، سامسونگ توسعه صفحات نمایش خم‌شدنی را تایید کرد اما زمانی برای تجاری‌سازی آن اعلام نکرد.

چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که توسعه صفحات خمیده، منعطف و خم شدنی با تاخیر مواجه بوده است. تقریبا سه سال از زمانی که سامسونگ از دستگاه‌های تاشو خبر داده است، گذشته و تنها چیزی که تا به حال مشاهده کرده‌ایم، چند پتنت از دستگاه‌های خم‌شدنی بوده است.

این پروژه تا به‌حال در مرحله آزمایشی بوده است ولی شایعات حاکی از آن است که سامسونگ در حال همکاری با چند سازنده و توزیع‌کننده برای تولید دستگاه تاشو 7 اینچ است. این دستگاه صفحه نمایش 7 اینچی خواهد داشت که مانند یک کیف پول خم خواهد شد و این بدین معناست که قادر خواهید بود از آن هم به عنوان گوشی 5 اینچی و هم تبلت 7 اینچی استفاده کنید.

برخی معتقدند که صفحات نمایش خم‌شدنی گام بعدی در تکامل گوشی‌های هوشمند هستند، همانطور که تکنولوژی صفحه لمسی در سال‌های 2000 پیشگام بودند. نمی‌توان گفت که این حرف درست است یا نه، ولی اگر درست باشد، می‌توان انتظار داشت که این غول تکنولوژی کره‌ای نقش عمده‌ای در این تحول داشته باشد.

  • 19 دی 1395
  • نویسنده: مدیر
  • تعداد نمایش ها: 24
  • نظرات: 0
دسته ها: تکنولوژی
کلمات کلیدی:
Print

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

 

 

 

پرشیا سافت
دی ان ان