Menu

یکی از محصولات شرکت نرم افزاری داده پرداز پرشیا سافت، بازی موبایل شورش در جنگل است، که دارای شعبه هایی در استان های تهران و کرمانشاه، می باشد. 

خلاصه داستان بازی

 در يك جنگل تمامی حيوانات در صلح و صفا به همراه حاكمی مهربان به نام kind king كه يك شير خوش قلب بود زندگی می كردند، در اين ميان جادوگری به نام black witch که از شادی اهالی اين جنگل در عذاب بود، يك روز تصميم به نابودی اين جنگل گرفت، برای اين كار او به سراغ گرگ، روباه و مار  رفت، و از آن ­ها خواست كه در نابودی جنگل و اهالي آن به او كمك كنند، و به آن ­ها وعده داد كه پس از نابودی Kind king به آن ­ها پست و مقام و قدرت جادويی می­ دهد، گرگ و روباه و مار كه دل خوشی از شير و حكومتش نداشتند، موافقت كردند كه با جادوگر همكاری كنند.

 جادوگر معجونی جادويی برای از بين بردن مهر و محبت بين اهالی جنگل درست كرد و در يك ضيافت شام به كمك روباه اين معجون در غذای تمام حيوانات جنگل ريخته شد تا آن ­ها عليه شير قيام و يكديگر را نابود نمايند، در اين ميان شير كه برای استراحت به بيرون از بیشه ی خود رفته بود پس از برگشتن توسط ميمون ­ها كه در خانه­ ی او كمين كرده بودند توسط توری به دام انداخته شده و  او را در غاری زندانی می كنند.

   جغد دانا كه شاهد ماجرا بود به داخل غاری كه شير در آن زندانی شده است می­ آيد و همه ­ی ماجرا را برای شير بازگو مي­ كند و محل نگهداری داروی شفا بخش حيوانات را به شير نشان می­ دهد، و به شير كمك مي ­كند تا راه آزادی خود به بيرون از غار را پيدا كند.

هدف بازی

     در اين بازی هدف پيدا كردن داروی شفا بخش و نجات جنگل و اهالی آن توسط شير و همچنين نابودن جادوگر و همدستانش می ­باشد.

در این بازی حیواناتی که دوستان شما هستند اکنون دیگر شما را دشمن خود می دانند و شما با فرار از دست آن ها و نابودی جادوگر و بدست آوردن داروی شفا بخش باید حیوانات را نجات دهید.

سر خوردن از زیر قندیل ها و  کرکس های حمله ور، چنگ زدن و از بین بردن موانع غیر قابل عبور، پریدن از روی موانع و حیوانات حمله ور و نابود کردن همدستان جادوگر در پایان مراحل  در نبردی نفس گیر و هیجان انگیز در مکان های متنوع از جمله غار، بیابان، بیشه، جنگل، کوهستان و قلعه جادوگر همگی ساعتی خوش به همراه یک بازی اعتیاد آور را برای شما به ارمغان خواهد داشت.

 

ویژگی های بازی:

پشتیبانی از Ipod 5, Iphone 5 ,5s ,5c ios7 , Ipod 4, Iphone 4S ,4,Ipod 3G ,Iphone 3GS به بالا  IOS 4.3

- 9 مرحله بازی در دو قسمت مجزا 

- گرافیک فانتزی و جذاب

- موسیقی شاد به همراه شخصیت های جالب

- مکان متفاوت به همراه مناظر گوناگون و موانع و حیوانات مختلف در هر مرحله

- جمع آوری سکه و ثبت امتیاز در game center و به اشتراک گذاری آن با دوستان 

-  سبک های متفاوت بازی در هر مرحله به همراه ساعت ها هیجان

- از بین بردن همدستان جادوگر در پایان مراحل به صورتی متفاوت و غافلگیر کننده

 

 

 

بازی-شورش-در-جنگل-مخصوص-سیستم-عامل-1-iso-پوسته.jpg

بازی-شورش-در-جنگل-مخصوص-سیستم-عامل-2-iso-پوسته.jpg

آخرین پروژه ها

کاتالوگ

 


 

دریافت کاتالوگ

مشتریان بازی شورش در جنگل

پرشیا سافت
دی ان ان